DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Týmová pravidla

Týmová pravidla - ABC Braník 2004

1.         Rodič omlouvá dítě z tréninků včas a výhradně formou SMS hlavnímu trenérovi nebo do skupiny aplikace Whatsapp a vždy připojí důvod jeho absence.

2.         Nominaci na zápas zveřejňuje trenér ve čtvrtek večer. Pokud s předstihem víte, že se nemůžete nadcházejícího zápasu zúčastnit, omluvte se prosím do čtvrtečního rána trenérovi, aby mohl zajistit náhradu.

3.         Sraz na trénink nejpozději 15 minut před jeho začátkem v týmové šatně. Kdo přijde pozdě, chystá pro kluky na další trénink občerstvení v podobě ovoce.  

4.         Sraz na zápas nejpozději:

            A) Pražská soutěž - 60 minut před začátkem zápasu v šatně

            B) Divize - 75 minut před začátkem zápasu v šatně.

 Kdo se omluví a přijde pozdě do začátku zápasu, utkání hraje, ale na další trénink chystá pro kluky občerstvení v podobě ovoce. Kdo svůj pozdní příchod neomluví a přijde po začátku zápasu, do utkání nenastoupí.

            5.         Do kabiny při veškerých týmových akcí mají přístup pouze hráči a realizační tým

              Rodiče do kabiny můžou pouze se svolením trenérů.  Přístup na hrací plochu mají opět pouze hráči a                 realizační tým.

6.         Po konci každého tréninku, turnaje a utkání se hráči v týmové šatně osprchují a odejdou ve vycházkovém oblečení. Všichni hráči a trenéři dodržují svůj dresscode a sledují předepsané oblečení na jednotlivé tréninky.

7.         Rodiče a ostatní příbuzní neudělují hráčům během hry žádné pokyny ani nezasahují do taktických pokynů trenérů. Nemotivují hráče v podobě peněz za vstřelené branky ani jiné cílové mety za finanční ohodnocení. Jen to podporuje fixaci na cíl namísto prohlubování vztahu k samotné hře.

8.         Čím víc budou rodiče fandit, tím lépe, klukům to velice pomáhá, když cítí Vaši důvěru a podporu. Pozitivní atmosféra při našich utkáních je prvním klíčem k úspěchu.

9.         Při akcích a hlavně na turnajích dohlížejí na stravovací a pitný režim kluků pouze trenéři. Jinými slovy - nekupovat klukům cokoliv bez "požehnání" trenérů.

10.       Zakládáme si na respektu a úctě ke každému hráči a rodiči a to samé vyžadujeme od Vás. Pokud nastane nějaký problém, dotaz, pochybnost, obraťte se prosím ihned na nás, ať o tom můžeme otevřeně a upřímně začít mluvit. Vše můžeme společně vyřešit.